Bij VfB Friedrichshafen heeft de Nederlandse spelverdeler en Schiedammer Wessel Keemink een contract getekend. Hij maakt de overstap van PAOK Thessaloniki om de geblesseerde Aleksa Batak te vervangen. Keemink voegt hiermee een nieuw hoofdstuk toe aan zijn indrukwekkende internationale carrière.
Debuut al dit weekend
Keemink arriveerde woensdag in Friedrichshafen en staat mogelijk zaterdag al op het veld tegen Dachau. Hoewel hij weinig tijd heeft om in te spelen met zijn nieuwe team, heeft hij ervaring met vergelijkbare situaties en kijkt hij positief naar zijn nieuwe uitdaging.
Internationale ervaring als troef
Met eerdere successen in onder andere Karlovarsko, Aalst en Modena brengt Keemink veel ervaring mee. Zijn doel is om Friedrichshafen sterker te maken en minimaal de tweede plaats voor de play-offs te bereiken. Tegelijkertijd benadrukt hij het belang van teamprestaties en speelplezier.
- Zwaluwen verliest onverwachts van sc Feyenoord
- VFC beslist waterwegderby tegen HBSS na rust
- Feyenoord verstevigt plek drie na simpele uitzege
- Cricketers Excelsior'20 lijden nederlaag met perspectief
- CWO geeft overwinning in slotminuten weg
- Blamage Excelsior'20 tegen degradant Hermes DVS
- Excelsior Maassluis laat kans liggen op inhaalslag
- CION bluft ook HVC’10 af
- PPSC laat onderuit bij BZC/Zuiderpark
- Rentree Tim Oosterwaal goud waard voor Kethel Spaland