In een enerverend duel met BZC/Zuiderpark liet PPSC zich in de slotfase verrassen. Teruggevochten naar een 3-3 tussenstand profiteerde de thuisclub in de laatste minuten van defensief falen aan Schiedamse kant, eindstand 5-3.

,,We hadden gewoon kunnen winnen,”baalde PPSC-trainer Rene van der Velde, ,,als we niet zo slecht hadden verdedigd. Teveel ruimten werden weggegeven en te vaak werd een pootje teruggetrokken.”
Na 10 minuten kwamen de gasten op 0-1 door een treffer van Stan de Bruijn. In het laatste kwartier voor de rustkwam de nimmer 5 van 4D, mede door een dubieuze pingel, op 3-1 voor.

Niet voor het eerst dit seizoen moest Rene van der Velde tijdens de thee ‘pissig’ op zijn strepen staan. De duels moesten feller worden aangegaan en dat leverde ‘PP’ de 3-3 op, Eerst kopte Stan de Bruijn de 3-2 binnen en even later maakte Thomas Vrijland de 3-3. Met nog 20 minuten te gaan leekPPSC voor de ommekeer te zorgen. De thuisclub wilde echter PPSC onder zich houden en liep in de slotfase naar 5-3 uit.
De blauwwitten hadden weer aardig meegedaan, maar lieten zich in de duels te makkelijk aftroeven. Met deze wetenschap zal Rene van der Velde de laatste partijen nog even de boel op scherp zetten. Al is een prijs niet meer te halen.

Door: Ton de Leede
Foto: Mischa Keemink

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl