Na de mooie winst op VOC dachten de cricketers van Excelsior’20 tegen Voorburg CC een redelijke kans te maken. Vooral omdat VCC zonder zijn internationals moest aantreden. Maar de 255 runs uit 43.3 overs waren niet voldoende om VCC van de winst te houden, 256 voor 6 in 47.3 overs.
De tot vandaag teleurstellend battende Antum Naqvi maakte zijn vooruit gesnelde faam waar. Zijn 121 runs waren broodnodig, wel werd hij 2x gemist. Stan van Troost kwam dit keer niet los en strandde op 19 runs. Zeer opvallend waren de 28 runs van Jason Ralston, zijn hoogste score in zijn Schiedamse tijd. De 50 overs werden niet benut door de mannen van captain Roel Verhagen. De eindscore van 255 all out stond leuk, maar tegen clubs als VCC is het allerminst een garantie voor winst. Mees van Vliet nam 3 en Tom de Leede 2 wickets.
Vanaf het begin stoomden de batslieden van de Voorburgers op het winstgevende totaal af. De openers Cedric de Lange (68) en Gavin Kaplan (een formidabele en kansloze 102) lieten er geen gras over groeien. Hun partnership was het fundament voor de latere overwinning. Tussen de Schiedamse bowlers stond ineens uit het niets Joost Kroesen op. De slowbowler maakte de strijd heel even spannend met zijn 4 voor 41. ,,Aan bat hebben we er te weinig gemaakt,” aldus Roel Verhagen, ,,er had naast Navqu nog iemand een hoge score moeten maken.”

Door: Ton de Leede
Foto: Mischa Keemink

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl