DORDRECHT – In de halve eindstrijd van de KKD play-offs heeft FC Dordrecht woensdagavond een grote stap gezet richting de finale. Aan de Krommedijk waren de Schapekoppen met 2-1 te sterk voor Eredivisionist Willem II.

In een zonnig en afgeladen stadion had de formatie van trainer Boel in het eerste bedrijf het beste van het spel. Hilton en Haen (omhaal red.) hielpen de eerste mogelijkheden nog om zeep, maar Dordt stond binnen het half uur op 2-0 dankzij Haen en Valk. De Tilburgers stelden er bitter weinig tegenover, maar kwamen via Meerveld nog voor rust terug tot 2-1.

Moeizaam
Na de theepauze waren de bezoekers lange tijd sterker, maar een gelijkmaker leverde dat niet op. Waar de Schapenkoppen lang zwijnden, kwamen zij wel dichtbij een derde goal: aanvoerder Schuurman testte goalie Didillon-Hodl eindelijk weer eens. Daarna hadden de Tilburgers weer het betere van het spel, maar ze konden doelman Biai nooit serieus testen. Hierdoor bleef het in Dordrecht 2-1.

De return is komende zaterdag in Tilburg. In de finale wacht dan de winnaar van het tweeluik tussen Telstar en FC Den Bosch.

OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMichael de Vogel

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl