Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Lance Duijvestijn. De 26-jarige middenvelder komt over van stadgenoot Excelsior en heeft op Het Kasteel een contract getekend tot medio 2029. Duijvestijn zal op maandag 23 juni aansluiten bij de eerste training van de voorbereiding onder leiding van hoofdtrainer Maurice Steijn.
Duijvestijn kende een uitzonderlijk seizoen bij Excelsior, waarin hij uitgroeide tot één van de absolute smaakmakers van de Keuken Kampioen Divisie. Zijn prestaties leverden hem aan het einde van het seizoen de onderscheiding op als ‘Beste Speler van de Keuken Kampioen Divisie 2024/2025’. Het bijbehorende Gouden Schild ontving hij uit handen van bondscoach Ronald Koeman.
Met zijn creativiteit, scorend vermogen en inzicht brengt Duijvestijn een extra dimensie aan het middenveld van Sparta. De club ziet in hem een aanwinst met het oog op de sportieve ambities voor de komende seizoenen.

Technisch directeur Gerard Nijkamp is zeer te spreken over de komst van Duijvestijn:
“Lance is een speler die het verschil kan maken. Zijn ontwikkeling bij Excelsior, bekroond met de uitverkiezing tot beste speler van de Keuken Kampioen Divisie, onderstreept zijn kwaliteiten. Hij brengt aanvallende impulsen, spelintelligentie en een grote drive met zich mee. We zijn dan ook erg blij dat hij voor Sparta heeft gekozen en kijken uit naar zijn bijdrage aan het team van Maurice.”
Duijvestijn begon zijn loopbaan in de jeugd van ADO Den Haag, brak door bij Helmond Sport en speelde zich via Almere City en Excelsior in de kijker bij meerdere clubs. Met zijn keuze voor Sparta Rotterdam zet hij een nieuwe stap op het hoogste niveau.
Sparta Rotterdam heet Lance Duijvestijn van harte welkom op Het Kasteel en kijkt uit naar een succesvolle samenwerking.
Foto: Mischa Keemink
Door: Sparta Rotterdam
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam