Het eerste herenteam van tafeltennisvereniging Scyedam heeft ook de tweede wedstrijd in de najaarscompetitie verloren. In eigen huis ging de ploeg met 4-6 onderuit tegen promovendus Swift uit Deventer. Net als vorige week moest Scyedam aantreden zonder kopman Gabriele Vicario; ditmaal viel Max Oppenheim in.

Ondanks sterke optredens van Thomas Baart en Edwin ten Hoope – die beiden twee enkelspelen wonnen – kwam de ploeg tekort. Vooral het dubbelspel en de wedstrijden van invaller Oppenheim leverden te weinig punten op.

De wedstrijd kende spannende momenten: Baart won knap van Wijnhout maar verloor nipt van Ligt, terwijl Ten Hoope in het laatste enkelspel de eindstand met sterk spel nog draaglijk maakte.

Na twee speelrondes staat Scyedam met acht punten op een voorlopige vierde plaats in de eerste divisie.

Foto: Scyedam

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl