CWO wist precies ho het Excelsior’20 pijn moest doen op het eigen Nieuwelantpark. Fel in de persoonlijke duels, grote inzet en bevlogenheid. Bij Excelsior’20 verzaakten de spelers op elk gebied en daardoor was de 4-1 eindstand niet eens geflatteerd. ,,CWO heeft zeker een aardige ploeg,” analyseerde Excelsior’20-trainer Jaco Verhoev, ,,wij ook, maar vandaag waren we niet goed genoeg.”
Door: Ton de Leede
CWO-trainer Dennis van der Waal had dus zijn huiswerk goed gedaan. Al moet gezegd dat enkele prima-donna’s uit Schiedam de regen en het vochtige veld liever niet ondergaan. CWO trok meteen van leer en Excelsior’20 stond ruim een halfuur met de rug in de 16meter. In die tijdsspanne scoorden de Vlaardingers, met 7 uit 3 wedstrijden, een vlotte 3-0. Mike van der Meer (1-0), Youri Verschoor (2-0) en en Jeroen van der Swaluw (3-0) verwenden het af en toe lekker luide thuispubliek. Tot aan de rust kwamen de gasten 2x ongevaarlijk in de buurt van CWO-goalie Jean Paul van Leeuwen
Zaak voor Excelsior’20 was om snel na rust te scoren, maar daar stak CWO-vlagger Peter van Brandwijk letterlijk een stokje voor. Hier en daar ontstak frustratie en een natrappende beweging van Dani Ruiz leverde hem meteen rood op. Daarop volgde een incident aan de zijlijn waarop referee Mark Vogelenzang een afkoelingsperiode inlastte. Eenmaal hervat passeerde CWO Excelsior’20-keeper Thomas de Ruiter voor de 4e keer, 4-0. De wedstrijd die nooit een wedstrijd was werd door een Schiedamse goal afgesloten. Invaller Jurgylio Limon bepaalde de eindscore op 4-1, met als gevolg dat CWO Excelsior’20 op de ranglijst is gepasseerd.
Een slechte en tegenvallende beurt van Excelsior’20, dat volgende week OVV op Thurlde ontvangt.
OVERIG NIEUWS
- Olympique de Marseille laat wederom oog vallen op Feyenoorder en wil in de winter toeslaan
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven
- Neptunus-Schiebroek op snelheid geklopt door GSC/ODS
- Effectief CION pakt overtuigende zege op MVV'27
- Counters doen Zwaluwen de das om bij Groene Ster
- HBSS zet goede lijn voort en pakt opnieuw drie punten
- Kethel Spaland pakt zwaarbevochten zege in guur Berkel
- VFC nipt onderuit tegen Nootdorp, eerste puntverlies voor de Vlaardingers
- CWO aan kop na winst op Excelsior ‘20
- Zoveelste koude start nekt PPSC tegen FC Maense





