Excelsior Maassluis heeft zich niet weten te herstellen van de forse nederlaag, vorige week, uit bij RKAV Volendam. In het verre Assen werd na een vrij matige pot voetbal uiteindelijk met 3-1 verloren van hekkensluiter ACV.
Saillant detail: het team van trainer Geert- Arend Roorda had vanaf de 18de minuut een overtal- situatie toen ACV- speler Boy Spijkerman na een onbesuisde charge jegens Yousef Al Abd Al Hamd door scheidsrechter Tim Visser met rood richting douche werd gezonden.
Nu is het zeker niet zo dat een overtal- situatie direct tot succes leidt, maar de manier waarop de Tricolores het surplus aan balbezit uitspeelde blonk niet echt uit in creativiteit. Sterker: na de rode kaart waren de beste kansen zelfs voor de thuisploeg.
Eenzelfde beeld in de 2de helft. Maar uiteindelijk wel succes voor Excelsior M. toen Devin Plank in de 66ste minuut vanaf elfmeter mocht aanleggen om de score toch in Maasluis’ voordeel te openen. Plank faalde niet: 0-1.
En waar je zou mogen verwachten dat het aandringen van ACV ruimte zou bieden om deze score uit te bouwen, daar kregen de Tricolores in de resterende tijd uiteindelijk deksel op de neus, want nadat Justin Mulder in de 76ste de stand -dit na defensief geklungel- in evenwicht had gebracht wist de thuisploeg met Steyn Strijker (88ste minuut) en in de toegevoegde tijd met Lars Dijk zelfs nog twee keer het net achter Excelsior M.- goalie Karim el Fakiri te vinden. En zo leed Excelsior M. opnieuw een forse knauw op in een uitwedstrijd; en minstens zo erg: het oogde opnieuw vrij lauw wat de Tricolores qua spel op de mat legden.
Door: Leo Kattestaart
OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl