Het trainersduo van HVC’10, John de Ronde en Jeroen Verkade, werden donderdagavond 21 mei voorafgaande aan de laatste training van HVC’10 verrast door de clubwatchers op het mediagebied. Na drie jaar vertrekken de trainers bij de Hoekse club. Clubwatcher Cees van der Pol (Haaglandenvoetbal en Waterwegsport.nl) en Dirk Vermeulen ( HVC-website en De Hoekse krant) verzorgden in die periode de verslaglegging van vrijwel alle wedstrijden in het Hoekse.
Nu beide trainers naar CION vertrekken, wilden de twee clubvolgers hun dank uitspreken voor de mooie prestaties en de prettige samenwerking met John en Jeroen.
Dirk: “Ze waren altijd bereid de pers voor en na de wedstrijd te woord te staan om uitleg te geven over het resultaat, de gevolgde tactiek en de toegepaste wissels. En dat altijd in voor- en tegenspoed. Natuurlijk waren er soms in die drie jaar meningsverschillen tussen trainers en verslaggevers, maar ieder heeft zijn eigen verantwoordelijkheid, zeiden John en Jeroen.”
Als dank voor de fijne samenwerking kregen John en Jeroen ‘een speciale Hoekse Persprijs’ uitgereikt waarmee ze zichtbaar verguld waren.

Foto: Ron van Oosten

OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl