Giovanni van Bronckhorst is tevreden over de ontwikkeling van Nacho Ferri. Daarnaast ziet de trainer meerdere mogelijkheden voor de invulling van de linkerkant bij Feyenoord.

Tegen FC Barcelona begon Javi López op links, maar in de tweede helft werd de bezetting aangepast. ”Ik denk niet dat de goals kwamen omdat Javi op die positie stond. We wilden de tweede helft iets veranderen qua druk zetten, met name Valente op de zijkant om meer in het spel te komen. Fysiek gezien was het voor Javi een moeilijke wedstrijd. We vroegen andere dingen van hem, waardoor hij wat vermoeider was. Oussama heeft het goed ingevuld, waardoor je wat meer druk naar voren kon geven. Dat is een kracht van Targhalline.”

De variant met Luciano Valente vanaf links bevalt Van Bronckhorst goed. ”Zo hebben we nu een aantal keer gespeeld. Daardoor breng je ook Oussama in het elftal. Je ziet dat het dan onderling wat makkelijker loopt, met iets meer automatismen. Daar kijk je ook naar. Met Luciano op links en Oussama op het middenveld heeft het in bijna alle wedstrijden goed uitgepakt.”

Ook over Ferri is de trainer positief. ”De afgelopen wedstrijd tegen NEC was hij bepalend, met een grote kans en een assist op Valente. Fysiek wordt hij steeds sterker. Nu met Nacho en Shaqueel heb je twee spelers voor de spitspositie. Ik vind hem fysiek beter geworden en hoop dat hij de stijgende lijn doorzet naar zondag. Ik heb er vertrouwen in dat hij goals en assists gaat brengen.”

Foto: Mischa Keemink

OVERIG NIEUWS [get_posts numberposts=10]
Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl