ADO Den Haag is in gesprek met Maurice Steijn over een mogelijke terugkeer als hoofdtrainer, dat meldt het AD. De 52-jarige oefenmeester geldt als belangrijkste kandidaat om de onlangs vertrokken Robin Peter op te volgen. De onderhandelingen zijn inmiddels gestart en beide partijen lijken open te staan voor een samenwerking.
Steijn is geen onbekende bij ADO. Tussen 2011 en 2014 stond hij al aan het roer van de Haagse club. Zijn eerste periode eindigde voortijdig na tegenvallende resultaten, waarna hij zijn trainersloopbaan elders voortzette.
Na zijn vertrek werkte Steijn onder meer bij VVV-Venlo, Al-Wahda, NAC Breda, Sparta Rotterdam en Ajax. Vooral zijn eerste periode bij Sparta leverde hem veel waardering op. Daar wist hij de Rotterdamse club uit een moeilijke positie naar handhaving te leiden.
Als de gesprekken succesvol verlopen, krijgt Steijn bij ADO de opdracht om degradatie te voorkomen. Gesteld wordt dat Woensdag de onderhandelingen worden voortgezet. De club hoopt hem nog deze week officieel te presenteren.
Foto: Mischa Keemink






