Schiedam – De blauwhemden van trainer Henk Salari hebben zichzelf vandaag een goede dienst bewezen door met 3-1 te winnen van laagvlieger GGK. Grote man bij de Schiedammers was Remco van den Berg die met twee doelpunten belangrijk was voor de uiteindelijke overwinning.
Door: Fred Fukkink
De eerste wist PPSC vanuit een solide verdediging de aanval te zoeken met als hoogtepunt in de 22ste minuut de 1-0 van de nr 7 van PP Stan de Bruijn die 5 meter buiten de 16 uit een afgeslagen corner met heel veel gevoel met de binnenkant van z:n rechter de bal in de verre kruising te deponeren waarna het binnen 4 minuten weer raak was door een ingekopte corner van dichtbij door Remco vd Berg en leek het een leuke middag te worden voor het publiek helaas bleef het bij 2-0 en kon GGK daar maar 2 spelde prikjes tegenoverstellen.
De 2e helft was nog geen minuut oud toen van den Berg zijn 2e van de middag maakte en GGK leek rijp voor de slacht maar niets was minder waar want PP ging steeds slechter spelen waardoor GGK er in bleef geloven en nadat Martijn Hertog de keeper van PP in z’n eentje tot 4x toe GGK van scoren afhield was het wachten op een goal van GGK die er dan ook in de 71ste min kwam na een kinderlijk uitgespeelde aanval was het de nr 11 die de 3-1 binnen tikte gelukkig voor PP bleef het daarbij en kon de goed leidende scheidsrechter de Jong er na 90 min een eind aan breien.
- 'Joshua Zirkzee in beeld bij PSV en Napoli'
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen