ROTTERDAM – Excelsior gaf vanmiddag op pakjesavond een cadeautje aan het kwakkelende FC Twente. Door een foute terugspeelbal gingen ‘de tukkers’ met een punt naar huis: 1-1.
De gehele wedstrijd ging gelijk op en was voor de neutrale toeschouwer leuk om naar te kijken. FC Twente kreeg een aantal kansen en voor Excelsior was Jeff Stans dicht bij een doelpunt. Na ruim een half uur opende de Kralingers de score. Tom van Weert was het eindstation van een prachtige aanval over meerdere schijven. 1-0 Bleek ook de ruststand.
In de tweede helft vergat Excelsior de wedstrijd te beslissen, waardoor Twente terug in de wedstrijd kon groeien. Uiteindelijk zorgde een foute terugspeelbal van Stans ervoor dat Twente op gelijke hoogte kwam. Stans kon naar eigen zeggen ‘wel door de grond zakken’.
Excelsior staat momenteel op een verdienstelijke twaalfde plek.
- Devin Plank klaar voor bekerstunt tegen profs van Excelsior: “Woensdag wordt er gewerkt bij VOPAK én gevoetbald”
- Programma KNVB-Beker 28, 29 en 30 oktober
- Stuntende amateurclubs in de KNVB Beker strijden voortaan ook om eigen beker
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’



