Feyenoord is het met de KNVB niet eens dat het twee duels heeft verschoven. De Rotterdammers moesten wijken voor een eventuele halve finale van Ajax in de Champions League maar staan negatief tegenover de aanpassingen.
Zowel de wedstrijd tegen AZ (thuis) als NAC (uit) zullen worden aangepast. ‘Feyenoord stond negatief tegenover de tijdsveranderingen en heeft dit aangekaart bij de KNVB. De wijzigingen komen op een laat moment voor seizoenkaarthouders, supporters die al losse kaarten hebben gekocht en supporters die kaarten hebben voor het uitvak in Breda. Het late tijdstip is voor onze jonge supporters bovendien ongunstig. Daarnaast zijn er ook veel supporters die nog een lange terugreis voor de boeg hebben’, schrijft Feyenoord op haar eigen website.
De KNVB heeft echter het bezwaar van Feyenoord niet laten meewegen stelt de stadionclub. “De KNVB heeft echter toch besloten deze wijzigingen door te voeren.”
- Sparta Rotterdam - ADO Den Haag bij FC ’s-Gravenzande in teken van ALS
- Excelsir Maassluis ontvangt Jong ADO Den Haag
- BREAKING: Loting Schiedams kampioenschap (DUOCAR CUP) 2025 bekend (VIDEO)
- Competitie-indeling seizoen 25/26: SVV, Deltasport, MSV'71 en DVO'32 strijden in 5D om promotie
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Hermes DVS, PPSC en VDL Maassluis strijden in 4E om de prijzen
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Waterweg spektakel in 3G
- Competitie-indeling seizoen 25/26: HVC’10, CION, VFC en nieuwkomer MVV’27 in Haagse poule
- 'CION en Deltasport raken hoofdveld kwijt aan nieuw zwembadplan gemeente Vlaardingen'
- MVV’27 in historische wedstrijd waardig onderuit tegen profs ADO Den Haag
- Excelsior strikt verdediger Stan Henderikx