Robert Bozenik, de beoogde nieuwe spits van Feyenoord, is vrijdag in Rotterdam. De club hoopt de transfer van de Slowaakse aanvaller van MSK Zilina snel af te ronden.
De laatste onderhandelingen met de zaakwaarnemer van Bozenik zijn gaande. De speler heeft zelf al laten weten dat, van de clubs die hem hebben benaderd, hij het liefste naar Feyenoord gaat.
Slowaaks international Bozenik moet in De Kuip de concurrentiestrijd aan gaan met Nicolai Jørgensen. Voor de nieuwe aanwinst ligt een meerjarig contract klaar bij Feyenoord. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Kuiptalk kost Bozenik 4,6 miljoen.
Feyenoord reportedly made a 4.6 million euro bid on Bozenik. No agreement between the clubs yet, but a deal is close. https://t.co/V410GAtD1r
— KuipTalk (@KuipTalk) January 24, 2020
Bron: Rijnmond.nl
Foto: Mischa Keemink
OVERIG NIEUWS
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen