SCHIEDAM – De organisatie van het Schiedams kampioenschap voetbal kan terugkijken op een zeer geslaagd evenement.Na een slijtageslag van 200 minuten voetballen heeft PPSC de Schiedamse titel in de wacht gesleept.
De ploeg van Henk Salari zet door deze titel een dikke punt achter het bizar verlopen seizoen. In de halve finale kwam de ploeg op het terrein van SVV tegen het Hermes DVS van Jerry Visser terug na een 3-1 achterstand tot 3-3. Uiteindelijk kon PPSC doelman Maurice de Wit zich laten bekronen tot matchwinner door een strafschop te pakken in de strafschoppenserie.
In de finale kwam PP een oude bekende tegen: De zaterdagvoetballers van KethelSpaland wonnen hun halve finale met 3-1 van HBSS waardoor een treffen tussen beide zaterdagclubs in de finale van het Schiedams kampioenschap voor de derde keer dit seizoen op het programma stond.
In de finale kwam de gedoodverfde kampioen KS door youngster van der Meer op voorsprong te komen maar nog voor rust bepaalde PPSC de ruststand via Mitchel van der Windt op 1-1.
Na rust leek het duel af te stevenen op strafschoppen maar “swa” bepaalde anders, zijn inzet liet KS doelman Jeffrey Welbie voor de tweede keer in het toernooi vissen waardoor de Thurledeclub de cup met de grote oren, uitgereikt door wethouder Gouwenleeuw, in ontvangst kon nemen.
Namens de organisatie van harte gefeliciteerd en tot volgend jaar !
Uitslagen Poule A
- PPSC – SVV (zo) 2-0
- Kethel Spaland (za) – Excelsior’20 2-0
- SVV (zo) – Kethel Spaland (za) 0-3
- Excelsior’20 – PPSC 0-0
- PPSC – Kethel Spaland (za) 0-2
- Excelsior’20 – SVV (zo) 1-1
Uitslagen Poule B
- Kethel Spaland (zo) – HBSS 1-1
- HermesDVS (zo) – SVV (zo) 2-0
- HBSS – HermesDVS (zo) 1-3
- SVV (za) – Kethel Spaland (zo) 2-1
- Kethel Spaland (zo) – HermesDVS (zo) 1-6
- SVV (za) – HBSS 0-2
Finale
- PPSC – Kethel Spaland 2-1
[slideshow_deploy id=’3595′]
- CK Maassluis wint een punt in Den Haag
- Cricket: Hermes-DVS Pakt Koppositie in Topklasse met Knappe Zege op Kampong
- Kethel Spaland heeft staf zo goed als rond voor 2025-2026
- ‘Van Persie is fan van hem, dus ik geloof niet dat hij moet vrezen’
- Eerste maanden onder Robin van Persie: ‘Het kan alleen maar een betere trainer worden’
- Stengs: ‘De trainer heeft gezegd dat we in de eerste helft een goede wedstrijd hebben gespeeld’
- Lang had onderonsje met Danny Makkelie: ‘Shout-out naar hem’
- Robin van Persie na kritiek op wisselbeleid: ‘Tevreden over de timing’
- Feyenoord overtuigt slechts een helft tegen PSV: 2-3
- Uitslagen zondag 11 mei