De wedstrijd van HVC’10 tegen regiogenoot vv Naaldwijk in het Club van Honseltoernooi leek een pikant tintje te hebben, omdat beide clubs in 3D zijn ingedeeld. Maar spanning zat er op het tweede kunstgrasveld van sv Honselersdijk niet echt in. Daarvoor was de Hoekse ploeg te sterk. Toch had het team in de eerste helft moeite om het doel van Jeffrey Wubben onder vuur te nemen. Dat lag vooral aan het te lage tempo dat de kustploeg liet zien. Naaldwijk zakte sterk in, liet HVC’10 komen en probeerde met enkele counters in de buurt van het Hoekse doel te komen. Dat leverde slechts een aantal corners op waarmee doelman Emir Salic niet al te veel moeite had. Verder schoot Stefan de Bok in de eerste boven op de Hoekse doellat. Maar daar was alles mee gezegd.
Door: Cees van der Poll
Mitchel Bouwhuis opent score
HVC’10 had in de 20e minuut al een succesje geboekt. Michael van den Bos bediende Mitchell Bouwhuis, die kapte twee keer achter elkaar een verdediger uit en daarna caramboleerde de bal ietwat ongelukkig langs Wubben. (1-0). Dezelfde speler miste voor rust nog een geweldige kans, toen hij geheel vrij naast het doel schoot. Het was feitelijk onnodig dat scheidsrechter Rogelio van Driel een drinkpauze inlaste, want warm was het niet en het lage speeltempo vergde nog geen verfrissend water.
Veel wissels
John de Ronde wisselde weer een groot deel van de ploeg, en ook trainer Harry Akkermans van vv. Naaldwijk bracht enkele wisselspelers. Maar Naaldwijk kwam er na de rust niet meer aan te pas. Dat kwam vooral door het hogere Hoekse speeltempo op het middenveld en de buitenspelers die nu wel hun directe tegenstanders opzochten en passeerden. Het resulteerde in een handvol kansen, waarmee in de eerste instantie toch nog slordig werd omgegaan.
Nu wel afmakers
Michael van den Bos legde na tien minuten de bal klaar voor Dave Kram die van buiten naar binnen komend Wubben geen kans meer gaf: 2-0. Weer wat minuten later legde Jorno Reurink de bal panklaar voor Rico Sterrenberg en was de 3-0 een feit. Toen ook Jeffrey Wubben daarna in de fout ging (hij wilde na een lastige terugspeelbal HVC’er Wessel Vijverberg een loer draaien) bracht de middenvelder de 4-0 op het scorebord. HVC’10 geloofde het verder wel, wisselde weer enkele spelers en de wedstrijd sleepte zich naar het einde.
Naaldwijk: één vette kans
De onbekende Hoekse wisselkeeper Mike Kloes mocht van De Ronde twintig minuten meespelen: hij kreeg geen enkele bal. Toch had hij twintig seconden voor het laatste fluitsignaal van de rustig leidende Van Driel eigenlijk de bal uit het net moeten halen, maar Naaldwijker Tim Zwinkels maaide ter hoogte van de strafschopstip over de bal heen. Blessuretijd vond Van Driel niet meer nodig en gelijk had hij.
Het laatste nieuws:
- Nipte nederlaag voor Korfballers Maassluis
- Eerste winst voor korfballers Nexus een feit
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- Nipte nederlaag voor Korfballers Maassluis
- Eerste winst voor korfballers Nexus een feit
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege