ROTTERDAM – In de 18de speelronde van de Eredivisie heeft landskampioen Feyenoord een moeizame overwinning geboekt op Vitesse. In Arnhem werd het 1-2 voor de Stadionclub.
In het eerste bedrijf was Feyenoord heer en meester, maar de Mexicaanse topschutter Gimenez stuitte meermaals op doelman Room. Uiteindelijk was het Oranje-international Geertruida van afstand succesvol: 0-1. Daarna bleef Feyenoord aanzetten, maar gescoord werd er niet meer. Vlak voor rust werd Vitesse pas écht gevaarlijk, want bij een Arnhemse aanval gleed Hancko de bal bijna in eigen doel. Na de theepauze beet de thuisploeg meer van zich af, maar de kansen bleven er wel meer voor de Rotterdammers: Dilrosun en Trauner raakten beiden de lat en Gimenez miste ook nog een opgelegde kans. Feyenoord kreeg het deksel op de neus, toen Boutrah profiteerde: 1-1.
Lingr
Daarna rechtte de formatie van trainer Slot haar rug en zag het invaller Lingr uit het niets 1-2 maken. Nadien werd de wedstrijd kortstondig gestaakt, doordat er supporters het veld op stormden. Na de hervatting bleek Bijlow ditmaal wel zijn mannetje te staan, en liet geen poging van Vitesse erdoor.
Door de zege is Feyenoord nog altijd tweede in de Eredivisie, maar liep het wel twee punten in op PSV. Dat speelde eerder op zondag met 1-1 gelijk bij FC Utrecht.
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen
- Dominant Neptunus-Schiebroek pakt punt bij Zuidland
- MVV'27 zeer effectief naar de winst in Zoetermeer
- Sparta ook hard onderuit tegen Heracles
- Strijdend Excelsior nipt ten onder tegen PSV