Na eerder verrassend te hebben verloren van Saint Lucia (2-1) pakte Curaçao in haar tweede wedstrijd in de Nations League nu wel de winst. De ploeg van Dick Advocaat klopte Sint Maarten met 4-0.
Advocaat zag Juninho en Leandro Bacuna, Joshua Zimmerman (TOP Oss) en voormalig ADO Den Haag-speler, tegenwoordig clubloos, de doelpunten maken. Waar Advocaat zich zeker aan zal hebben geërgerd is de toestand van het veld in het Kirani James Atletiekstadium op Granada, waar op grote delen geen gras meer stond.
Op datzelfde veld ging Curaçao eerder met 2-1 onderuit tegen Saint Lucia, de nummer 168 op de FIFA wereldranglijst, waar Curaçao zelf op plaats 86 staat. Dat was een enorme tegenvaller voor de Haagse coach, nadat zijn ploeg van Curaçao eerder nog had gewonnen van Barbados en Aruba in de strijd om WK-kwalificatie.
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen
- Dominant Neptunus-Schiebroek pakt punt bij Zuidland