Schiedam – Opvallende verschijning afgelopen zaterdag tijdens de wedstrijd HBSS – Victoria’04 was Auke Harkema. De spitsspeler die een aantal seizoenen geleden in het shirt van SVDPWÂ nog topscorer van de Rijnmond werd met maar liefst 40 doelpunten maakte na een lange periode van blessureleed zijn rentree als basisspeler bij de Schiedammers.
“Het laatste jaar bij SVDPW liep ik al met een blessure en in de voorbereiding van dit seizoen bij HBSS scheurde ik mijn kruisband en moest ik geopereerd worden,” aldus de sympatieke Schiedammer.
Harkema hoopt dit seizoen nog belangrijk te worden bij de Schiedammers. “Ik hoop dat ik in de strijd tegen degradatie nog mijn steentje kan bijdragen door er een paar in te schieten.”
Ook HBSS trainer Marvin Janssen is blij met de wederopstanding van zijn pupil.” Een speler met deze kwaliteiten geeft je elftal iets extra’s. We spelen echt leuk voetbal maar belonen ons niet in de vorm van doelpunten, ik hoop dat we dit met Auke kunnen doorbreken.”
- Nipte nederlaag voor Korfballers Maassluis
- Eerste winst voor korfballers Nexus een feitÂ
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege