ROTTERDAM – In de Azerion Eredivisie voor vrouwen blijft Feyenoord het uitstekend doen. Zondag boekte de formatie van trainer Torny een overtuigende 3-0 thuiszege op ADO Den Haag. Excelsior verloor in Friesland.
De Stadionclub was al bezig met een sterk seizoen, maar na de korte winterstop loopt het nog beter. De Belgische Van Kerkhoven opende al snel de score voor de thuisploeg. Daarna bleef Feyenoord dominant, maar duurde het tot de 40ste minuut dat de Belgische spits de score verdubbelde. Na de theepauze duurde het lang voordat de 3-0 eindstand op het bord stond: opnieuw was Van Kerkhoven het eindstation. De aanvaller staat inmiddels al op 12 treffers bij haar debuut in de Eredivisie. Feyenoord boekte de derde cleansheet op rij en staat inmiddels knap vierde (!).
In Kralingen blijft Excelsior leven tussen hoop en vrees. Ook dit weekend werd verloren door de nummer laatst. SC Heerenveen won met maar liefst 5-1. De Kralingse treffer was een eigen goal van Meijer.
- Sterk DVO'32 pakt punt tegen DRL
- Feyenoord blijft ongeslagen door thuiszege op FC Utrecht
- MVV'27 speelt gelijk bij Verburgh
- Excelsior verliest degradatiekraker in slotfase bij Heerenveen
- Sterker Zwaluwen pakt punt bij RBC Roosendaal
- Hattrick Arthur Lima helpt PPSC langs De Zwervers
- Van Duinen tekent toch contract bij Excelsior
- SVV met kleine cijfers langs Transvalia/ZW
- HVC'10 en FC Zoetermeer spelen spannende pot
- Victoria'04 nipt onderuit tegen Rhoon