ROTTERDAM – Op de eerste speeldag van de KKD heeft Excelsior zich bij de rentree geblameerd. In Brabant ging de formatie van de nieuwe trainer Den Uil met 3-1 onderuit bij Top Oss.
Excelsior begon voortvarend: Donker faalde nog bij de eerste kans, maar Omorowa opende al snel de score: 0-1. Daarna nam de thuisploeg meer het heft in handen. Maar het duurde tot het tweede bedrijf dat de thuisploeg erop-en-erover ging via Korte en Stensrud: 2-1. Bij de eerste treffer ging doelman Kuiper extreem in de fout, en oud-Spartaan Warmerdam speelde de bal te zacht terug.
Excelsior wilde nog de gelijkmaker forceren, maar daarvoor ging te veel mis. In de slotfase besliste debutant Wildeboer het duel met de 3-1.
OVERIG NIEUWS
- Zure nederlaag voor korfballers Nexus
- Korfballers Maassluis in stromende regen onderuit tegen Albatros
- Neptunus-Schiebroek ondanks kansenregen gelijk tegen Spartaan’20
- Sterk DVO'32 pakt punt tegen DRL
- Feyenoord blijft ongeslagen door thuiszege op FC Utrecht
- MVV'27 speelt gelijk bij Verburgh
- Excelsior verliest degradatiekraker in slotfase bij Heerenveen
- Sterker Zwaluwen pakt punt bij RBC Roosendaal
- Hattrick Arthur Lima helpt PPSC langs De Zwervers
- Van Duinen tekent toch contract bij Excelsior