Het Schiedams kampioenschap 2025 voor standaardteams strijkt in augustus neer bij regerend kampioen HBSS, dat heeft de organisatie in samenwerking met de Hargabewoners bekend gemaakt. Het evenement, waaraan alle Schiedamse selectie-elftallen strijden om de eer van de jeneverstad is alweer toe aan haar negende editie. PPSC (2015), SVV (zo) (2016), SVV (zo) (2017), Excelsior’20/SVV (zo) (2018) Hermes DVS (2019), HBSS (2022) en Excelsior’20 (2024) legde in de eerdere edities beslag op de titel. De winnaar van het toernooi zal vervolgens met de Vlaardings kampioen strijden om de Waterweg supercup.
Donderdag 21 en zaterdag 23 augustus.
Na het doorslaande succes van afgelopen editie, waar het toernooi voor het eerste in de voorbereidingsperiode werd gehouden, is dit aankomende editie ook het geval. Op donderdag 21 augustus worden de voorrondes gespeeld en op zaterdag 23 augustus zullen de finales op het programma staan.
Opzet
De clubs worden middels loting verdeeld over 2 poules van 3 ploegen en spelen op donderdagavond 2 halve poulewedstrijden, waarna de stand wordt bepaald. Op zaterdag vindt vervolgens de finaledag plaats met de nummers 2 tegen 2 en 3 tegen 3 en uiteindelijk de finale.
Jeugdvoetbal toernooi op zaterdag 14 juni bij Excelsior’20
Uiteraard zal ook de jeugd weer een groot podium krijgen om zijn of haar talenten te etaleren. De organisatie heeft met Excelsior’20 overeenstemming bereikt om dit inmiddels iconische toernooi voor de jongens en meiden uit de jeneverstad op Thurlede te houden. De organisatie en Excelsior’20 beduren hiermee verder op de afgelopen jaargang waar een record aantal jongens en meiden teams streden om de Schiedamse titel.
DUOCARCUP
Patrick Gunneweg is met zijn bedrijf Duocar niet meer weg te denken uit het Schiedamse sportlandschap. Duocar is al sinds het begin betrokken als hoofdsponsor van het toernooi en zal ook deze editie weer naamgever zijn. “Ik vind het ieder jaar weer een geweldig evenement! Jong en oud beleven er geweldige dagen. Ik vind het mooi om hier al zo lang bij betrokken te zijn!” Aldus Gunneweg.
Mischa Keemink, samen met Ed Molenaar en Marvin Janssen initiatiefnemers van de toernooien, laat weten zeer content te zijn met de aankomende samenwerkingen. “Zowel met HBSS als Excelsior’20 hebben we uitstekende partners waarmee we in het verleden al een paar mooie edities wisten neer te zetten. We gaan er alle dagen weer een waar voetbalfeest van maken!
Alle informatie berichten en foto’s van de vorige edities is hier te vinden!

- Devin Plank klaar voor bekerstunt tegen profs van Excelsior: “Woensdag wordt er gewerkt bij VOPAK én gevoetbald”
- Programma KNVB-Beker 28, 29 en 30 oktober
- Stuntende amateurclubs in de KNVB Beker strijden voortaan ook om eigen beker
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’




