De nieuwste aflevering van BOOS is sinds donderdagmiddag te bekijken. Tim Hofman en zijn redactie hebben een uitzending geproduceerd waarin de relatie tussen Feyenoord en diverse supportersgroepen wordt belicht. De uitzending is vooral een opsomming van voorvallen uit het verleden. Tevens wordt de moeilijke relatie tussen Feyenoord en De Roze Kameraden besproken; de oprichter ervaart een gebrek aan steun na intimidatie en bedreigingen.
“Bedreiging en intimidatie zijn onacceptabel,” is de eerste reactie van burgemeester Carola Schouten tegenover het Algemeen Dagblad. “De geschetste verwevenheid met bepaalde leden van de harde kern die zich hieraan schuldig maken, vinden wij dan ook onwenselijk. Het doet de club en ál haar supporters geen goed. Dit moet echt aangepakt worden, en ik ga hierover dan ook snel met Feyenoord in gesprek.”
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam