CION is verheugd om Joseph Goncalves aan te kondigen als nieuwste versterking voor de selectie. De ervaren buitenspeler komt over van FC ’s-Gravenzande en brengt niet alleen jarenlange ervaring mee, maar ook de drive om opnieuw van waarde te zijn op het veld.

Joseph doorliep de volledige jeugdopleiding van Excelsior Maassluis en speelde daarna in de senioren onder andere voor Excelsior Maassluis (2015), VV Zwaluwen (2017), VV Capelle (2019) en FC ’s-Gravenzande (2022). Binnen de selectie zijn al meerdere bekende gezichten voor hem aanwezig: “Met Kilian Berkhout, Tim van de Hoeven en Bryan Struis heb ik in het verleden al samengespeeld. Kilian is een goede vriend van me, en via hem ben ik in contact gekomen met CION. Na de gesprekken had ik direct een goed gevoel. Het lijkt me een leuke, warme club en daarom was de keuze snel gemaakt.”

Vanuit de technische commissie is er veel vertrouwen in zijn komst. Jan Struijs, namens de TC: “Joseph is een buitenkans die we niet konden laten lopen. We zijn aan het einde van het seizoen met elkaar in contact gekomen en dat voelde direct goed. Onze trainer Roy Kappenburg kent Joseph nog uit zijn tijd bij FC ’s-Gravenzande, dus we weten precies wat we aan hem hebben. Tegelijkertijd is Joseph een tijdje uit de roulatie geweest, dus we willen hem ook de tijd geven om weer volledig op niveau te komen. We hopen samen de doelstellingen te halen die we met elkaar besproken hebben. Wederom een speler met ervaring en kwaliteiten die bij CION terechtkomt.”

Joseph zelf is ambitieus en duidelijk over zijn doelen: “Ik wil zoveel mogelijk wedstrijden spelen, belangrijk zijn met assists en doelpunten, en vooral genieten van het spelletje.”

CION kijkt uit naar de samenwerking en heeft er alle vertrouwen in dat Joseph een waardevolle toevoeging zal zijn. Met zijn ervaring en aanvallende kwaliteiten zet de club opnieuw een stap richting de ambities die met de selectie zijn uitgesproken.

Foto: Mischa Keemink

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl