Eigenlijk volgens verwachting ging Excelsior’20 op eigen veld onderuit tegen CWO. De Vlaardingse ploeg toonde meer accuratesse dan de 1e periodekampioen en ging met een 1-3 zege aan de haal.
,,De voorhoede,” stipte Excelsior’20-trainer Jaco Verhoev aan, ,,doet niet meer waar het goed in is: combineren en doelpunten maken.” Ook in de semi-derby met CWO stond de voorhoede andermaal zo goed als droog.
Bij rust was de stand 0-1 en waren de kansen vrijwel gelijk verdeeld. 10 minuten na de thee verdubbelden de gasten, de nummer 8 van 3D, de score, 0-2.
In minuut 65 kreeg Excelsior’20 een buitenkansje vanaf 11 meter na een Vlaardingse handsbal. Niet specialist Bob van der Waal maar Lorenzo Pierau mocht aanleggen, 1-2. De kalktrap was nog niet opgedroogd of de marge was weer 2. Tegen het einde kreeg de thuisploeg weer een pingel, na een overtreding op Lorenzo Pierau.Tegen alle voetbalwetten in nam het slachtoffer de 11meter zelf. De trap verdween hopeloos naast het doel.
Volgende week eindigt Excelsior’20 het seizoen bij Kethel Spaland.
Dinsdag 28 mei start de nacompetitie met een voorronde wedstrijd thuis tegen CKC.
Door: Ton de Leede
Foto: Chris Verwiel/Mischa Keemink
OVERIG NIEUWS
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven




