Vlaardingen – Deltasport heeft vanmiddag zijn eerste overwinning van het seizoen geboekt. Uit tegen Sportlust ’46 werd met 1-3 gewonnen.
Deltasport wat de hele wedstrijd heer en meester was, stond na 45 minuten al met 0-2 voor, door doelpunten van vd Velden en Boulfalfal. In de rust heerste er al enige euforie bij de Vlaardingers. Trainer Ton Pattinama en assistent trainers Jaco de Ligt wisten hun manschappen aan het begin van de 2de helft toch op scherp te zetten.
Nadat vd Velden met zijn tweede treffer de stand op 0-3 bepaalde leek een overwinning niets meer in de weg te staan. Omdat Krznaric, enigszins ongelukkig, in eigen goal scoorde, leek Sportlust door deze 1-3 weer in de wedstrijd te komen. Deltasport wist de storm te voorkomen en kon de drie punten meenemen terug naar Vlaardingen.
Assistent trainer Jaco de Ligt was zeer opgelucht. “We hebben vandaag zeer terecht gewonnen, al speelden we wel onze minste wedstrijd van het seizoen. Deze overwinning doet ons echt heel veel goed, ons vertrouwen is deze week, met de bekeroverwinning van afgelopen dinsdag meegenomen, flink toegenomen. Positief was ook hoe Derk-Jan Dupon omging met het feit dat hij op de bank begon. Hij weet ondanks zijn teleurstelling toch zijn medespelers te steunen waar nodig, echt geweldig.
- Zware UEFA-straf voor Feyenoord: lege vakken en hoge boete na vuurwerkacties
- KNVB Beker programma woensdag 29 en donderdag 30 oktober
- Jan Plug langer Feyenoorder
- Uitslagen KNVB-Beker 28 oktober
- CWO verliest in Rijnmond Cup van Ommoord
- Devin Plank klaar voor bekerstunt tegen profs van Excelsior: “Woensdag wordt er gewerkt bij VOPAK én gevoetbald”
- Programma KNVB-Beker 28, 29 en 30 oktober
- Stuntende amateurclubs in de KNVB Beker strijden voortaan ook om eigen beker
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’



