ROTTERDAM – In de 30ste speelronde van de Eredivisie heeft Excelsior zaterdagavond een belangrijk punt gepakt in de strijd om handhaving. In Arhem werd het tegen Vitesse 0-0. Doelman Van Gassel groeide uit tot man of the match.
In het eerste bedrijf viel er weinig te genieten: Excelsior-goalie Van Gassel redde knap op een inzet van Kozlowski. De Kralingers konden er weinig tegenover stellen. Na de theepauze draaide Vitesse de duimschroeven aan, maar Van Gassel bleek een sta-in-de-weg. Zo pakte hij op indrukwekkende wijze een kopbal van Meulensteen. Maar ook in de tweede helft kon Excelsior geen potten breken, alhoewel ze wel meer dreigend werden. Schoten uit de tweede lijn leverden ook niets op.
Door het gelijkspel blijft Excelsior in de race voor rechtstreekse handhaving. Het staat gedeelde vijftiende met FC Emmen, dat knap met 2-3 won eerder op de avond bij SC Heerenveen.
- Excelsior in oefenduel niet voorbij FC Dordrecht
- Blessure Thomas Beelen overschaduwt oefennederlaag Feyenoord
- Zware blessure voor Thomas Beelen
- Overzicht: ‘Duurste uitgaande transfers Feyenoord’
- Feyenoord vervolgt oefencampagne op Varkenoord
- Sparta sluit trainingskamp af met doelpuntrijk gelijkspel tegen De Graafschap
- Programma Schiedams Kampioenschap 2025 bij HBSS bekend: voorrondes op donderdag 21 augustus, finales op zaterdag 23 augustus
- 'David Hancko voor recordbedrag naar Al-Nassr'
- 'David Hancko toch naar Al-Nassr: medische keuring volgt'
- Figo de Voogd langer bij FC ’s Gravenzande