Telstar heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven door in het Philips Stadion met 0-2 te winnen van PSV. De Velsenaren zorgden daarmee voor één van de grootste stunts in de clubgeschiedenis.
De bezoekers kwamen halverwege de eerste helft op voorsprong en hoe! Tyrone Owusu krulde de bal van afstand prachtig in de kruising. Een droomgoal van de 26-jarige middenvelder, die pas een jaar actief is als profvoetballer. Het bracht Telstar in een zetel, maar PSV leek de schade snel te willen repareren.
Die hoop werd in de tweede helft definitief de grond in geboord door Patrick Brouwer. De voormalig Spartaan torende bij een corner boven alles en iedereen uit en kopte de 0-2 overtuigend binnen. Het bleek de nekslag voor PSV, dat geen gaatje meer vond in de hechte Telstar-defensie.
Foto: Mischa Keemink
- DONE DEAL: Excelsior verrast met huur Servisch international Mitrovic
- Zwaluwen laat zekere bekerzege in blessuretijd glippen
- DONE DEAL (update): Feyenoord strikt Larin en verhuurt Nadje aan Excelsior'
- Zwaluwen maakt zich op voor bekertreffen tegen Urk
- Bruno Martins Indi voor één wedstrijd geschorst
- SV & HV Schiedam wint ook overtuigend van Eurostars
- VFC toont veerkracht maar verliest van sterk ARC
- VDL pakt derbyzege op MSV ’71 door hattrick van Tygo Suisse
- 'Tobias Lauritsen genoemd bij Feyenoord'
- Gehavend Victoria'04 onderuit tegen sterk GDA