MAASSLUIS – Excelsior Maassluis heeft voor een ongelofelijke sensatie gezorgd door algehele amateurkampioen te worden. Lange tijd keek de ploeg van Jeroen Rijsdijk tegen een 1-3 achterstand aan, maar in extremis zorgde Ahmad Mendes Moreira voor de bevrijdende 2-3.
Excelsior Maassluis had voor aanvang van de wedstrijd een goede uitgangspositie door in Lineden met 0-2 te winnen. Toch keken de Tricolores na een half uur spelen tegen een onterechte achterstand aan. Stefan Kruithof mocht vlak voor tijd echter aanleggen voor een penalty en trok de stand gelijk.
Na rust vloog FC Lienden uit de startblokken en stond de ploeg uit de zondag topklasse met 1-3 voor. Lange tijd leek de wedstrijd niet beslist te gaan worden, maar Excelsior Maassluis bleef doordrukken en zag FC Lienden op het tandvlees lopen. Na eerst nog een grote kans gemist te hebben was Mendes Moreira uiteindelijk de held van de middag door in de laatste minuten Excelsior Maassluis naar het kampioenschap te schieten.
Na het fluitsignaal konden de handen uiteindelijk in de lucht en mocht Excelsior Maassluis zich algeheel amateur kampioen van Nederland noemen.
Foto: Mischa Keemink
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam