Dat er veel belangstelling is voor de wedstrijd van aanstaande zondag is duidelijk. Vanwege de veiligheidsmaatregelen rond dit duel, zijn er zaken die zondag anders zullen zijn dan bij andere thuiswedstrijden van ons. Omdat wij niet willen dat bezoekers zondag voor verrassingen komen te staan, informeert Excelsior op haar website de bezoekers.
Ring rond het stadion
Vanwege de veiligheid wordt zondag een extra fysieke ring rond ons stadion aangelegd. Zonder geldig toegangsbewijs kunt u niet binnen deze ring komen. Daarna volgt de reguliere controle en fouillering bij de entree van het stadion. Het stadion zal – eerder dan gebruikelijk – vanaf 13.00 uur geopend zijn zondag.
In en rond het Van Donge & De Roo Stadion zullen zondag meer beveiligers en politiemensen lopen dan normaal. Wij hopen op uw begrip voor alle maatregelen die wij vanwege de veiligheid moeten nemen. Ondanks deze maatregelen, hopen wij dat het zondag een mooi Rotterdams voetbalfeest gaat worden. Voor beide ploegen staat er veel op het spel en daarom belooft het een mooie Rotterdamse voetbalmiddag te worden.
Klik hier voor meer informatie
- Devin Plank klaar voor bekerstunt tegen profs van Excelsior: “Woensdag wordt er gewerkt bij VOPAK én gevoetbald”
- Programma KNVB-Beker 28, 29 en 30 oktober
- Stuntende amateurclubs in de KNVB Beker strijden voortaan ook om eigen beker
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’





