ROTTERDAM – Tijdens de voorlaatste speelronde van de KKD is Excelsior definitief gepromoveerd naar de Eredivisie. In Kralingen boekte de formatie van trainer Den Uil de achtste zege op rij: 5-0 tegen Jong PSV.

Na de titel voor FC Volendam afgelopen maandag had Excelsior de beste papieren voor directe promotie. In het eerste bedrijf zorgden Widell en Donkor voor een simpele 2-0 ruststand. Na de theepauze tilden Sanches Fernandes en Widell (2x) de eindstand naar 5-0. Daarmee was directe promotie een feit.

Naaste concurrent ADO Den Haag verloor zelfs van Cambuur met 3-4, waarmee de promotie een extra dimensie mee kreeg. Ook is Den Uil met zijn pas 34 jaar de jongste trainer ooit met een promotiesucces bij Excelsior.
Door: Michael de Vogel
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen
- Dominant Neptunus-Schiebroek pakt punt bij Zuidland
- MVV'27 zeer effectief naar de winst in Zoetermeer
- Sparta ook hard onderuit tegen Heracles
- Strijdend Excelsior nipt ten onder tegen PSV