Oudenhoorn – Excelsior’20 heeft vanmiddag in Oudenhoorn uitstekende zaken gedaan door met 1-2 te winnen van laagvlieger OHVV. De ploeg van de Vlaardingse oefenmeester Rafael Andrade maakte vorig seizoen, als kampioen, samen met de schiedammers de stap naar de tweede klasse waar het nu erg zwaar heeft. Door de overwinning nemen de Schiedammers definitief afstand van de promotie/ degradatieplaatsen en het vizier naar boven richten.
De Schiedammers begonnen voortvarend en kwamen binnen het kwartier op voorsprong; Mitchel Schrauwers bediende Lorenzo Loef die knap de 1-0 binnen kon koppen waarna hij echter na het doelpunt het veld geblesseerd moest verlaten. Luttele minuten later stond het echter al weer gelijk nadat OHVV via de strafschopstip de ruststand bepaalde 1-1.
Na de rust wist Mitchell Kalaboyias uit een corner de beslissende 1-2 binnen te werken.
Oefenmeester Gokhan Cayir was tevreden met de overwinning, “Dit was echt een lekkere zeer belangrijke overwinning die we met hard werken en goed voetbal hebben bereikt.” aldus de sympathieke Schiedammer.
Door de overwinning staan de Schiedammers met 19 punten keurig in de middenmoot. Volgende week sluit Excelsior’20 het jaar 2016 af met een uitwedstrijd tegen spartaan’20.
- Uitslagen zaterdag 7 juni
- ‘Feyenoord hervat dit weekend met Brentford FC onderhandelingen in Rotterdam’
- Jong Sparta en Feyenoord O21 maken zich op voor beslissende Play-Off
- MVV’27 in voorbereiding tegen ADO Den Haag
- 'Aanblijven Steijn duwt Boukhari en Kooiman naar uitgang bij Sparta'
- Programma zaterdag 7 juni
- Programma zaterdag 6 juni
- Toptransfer bij PPSC: Patrick Triep komt over van Zwaluwen
- Frans Schaap versterkt technische staf SVV
- Trainer Maurice Steijn gaat door bij Sparta Rotterdam