ROTTERDAM – Feyenoord is er zondagmiddag niet in geslaagd de competitiewedstrijd tegen SC Heerenveen in winst om te zetten. Wel zijn de Rotterdammers nog altijd ongeslagen in de Eredivisie. De wedstrijd van zondag eindigde in 2-2.
De bezoekers startten furieus aan het duel. Al na vijf minuten lag de bal in het doel. Reza was het eindstation van een goed uitgespeelde aanval. Een wakker geschud Feyenoord ging daarna op jacht naar de gelijkmaker en deze kwam via Jorgensen, die op aangeven van Toornstra af wist te ronden.
Feyenoord kreeg vlak voor rust nog een uitgelezen mogelijkheid op een voorsprong. Vanaf elf meter mocht Kuyt binnenschieten. De penalty werd echter gemist. Rick Karsdorp liet Kuyt echter met de schrik vrijkomen door vanuit de rebound alsnog voor de 2-1 te tekenen.
Na rust kreeg Basacikoglu een enorme kans, maar oud Feyenoord keeper Mulder wist de bal uit het net te houden. Even later waren het toch de Friezen die tot scoren kwamen. Vanaf een meter of twintig scoorde Zeneli de gelijkmaker. In het vervolg van het duel zocht Feyenoord naar de winnende treffer, maar gescoord werd er niet meer.
Feyenoord staat nog altijd eerste in de Eredivisie. Wel zien de Rotterdammers Ajax twee punten dichterbij komen.
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen
- Dominant Neptunus-Schiebroek pakt punt bij Zuidland