ROTTERDAM – Feyenoord roert zich momenteel serieus op de transfermarkt om over twee weken klaar te staan voor de voorrondes in de Champions League tegen Fenerbahce. Diverse (internationale) media maken melding van (aanstaande) transfers.
Aanval
De Stadionclub lijkt eindelijk de gewenste spits binnen te hebben: Tengstedt van Benfica lijkt voor 6 miljoen euro over te komen. Het is nog wachten op de definitieve bevestiging.
Defensie
Ondanks het mislopen van een transfer door Hancko – Al Nassr stuurde de Slowaak dinsdag terug naar de Rotterdammers – lijkt Feyenoord druk met een kwaliteitsinjectie voor haar defensie: zo lijkeb er al (mondelinge) akkoorden te liggen voor Watanabe van AA Gent, Van den Berg van Middlesborough en Bos van Westerlo.
Geruchten rond Doekhi en Meijer houden ook nog aan, maar reeds genoemde opties lijken het meest realistisch.
Paixao
Naast het voorlopig blijven van Hancko, is ook nog steeds de transfer van de Braziliaan Paixao naar Marseille nog altijd niet rond.
Foto: Mischa Keemink
- Sparta ook hard onderuit tegen Heracles
- Strijdend Excelsior nipt ten onder tegen PSV
- Krappe winst Excelsior'20 tegen Meeuwenplaat
- PPSC knokt zich naar verdiend punt tegen Rijnmond HS
- Kethel Spaland overtuigend langs Victoria’04
- Zwaluwen verslaat UNA in doelpuntrijke wedstrijd
- Hermes DVS doet zichzelf pijn met onnodige nederlaag
- Sparta brengt bezoek aan hekkensluiter Heracles
- Loting KNVB beker: Excelsior Maassluis ontvangt Excelsior Rotterdam
- Loting tweede ronde KNVB-Beker verricht