GRONINGEN – Feyenoord Rotterdam heeft zondagmiddag gelijk gespeeld tegen FC Groningen. De ploeg van Giovanni van Bronckhorst moest vroeg in de tweede helft met tien man verder na een rode kaart voor Jan-Arie van der Heijden. Toch wist de ploeg nog een 1-1 uit het vuur te slepen.
De eerste helft van Feyenoord was matig. Een te laag baltempo zorgde ervoor dat FC Groningen goed in de wedstrijd zat. Via de rebound maakte Michael de Leeuw dan ook de 1-0 en Feyenoord mocht Kenneth Vermeer danken dat de ploeg voor rust niet al met een groter verschil achter stond.
De tweede helft begon goed voor de Rotterdammers. Dirk Kuyt wist binnen te schieten na prima bediend te worden door Jens Toornstra. Lang kon de ploeg niet van de voorsprong genieten, want alle zeilen moesten bijgezet worden toen Jan-Arie van der Heijden het veld moest verlaten met een rode kaart. Feyenoord gaf echter niet op en bood goed weerstand, waardoor uiteindelijk het punt werd gekoesterd.
Door verlies van koploper Ajax tegen FC Utrecht loopt Feyenoord alsnog in op de koppositie.
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen
- Dominant Neptunus-Schiebroek pakt punt bij Zuidland
- MVV'27 zeer effectief naar de winst in Zoetermeer
- Sparta ook hard onderuit tegen Heracles
- Strijdend Excelsior nipt ten onder tegen PSV