Giovanni van Bronckhorst heeft een nieuwe club gevonden. De oud-trainer en speler van Feyenoord gaat aan de slag bij het Chinese Guangzhou R&F. Komende zaterdag wordt hij gepresenteerd.
Van Bronckhorst wordt bij Guangzhou R&F geassisteerd door Jean-Paul van Gastel en Arno Philips. Met beiden werkte de 106-voudig international samen bij Feyenoord. Van Gastel werd in oktober, toen Feyenoord ook afscheid nam van hoofdtrainer Jaap Stam, op straat gezet.
Samenwerking Ajax
Saillant detail is dat Guangzhou R&F sinds 2018 een samenwerkingsverband heeft met Ajax op het gebied van jeugdontwikkeling. Acht stafleden van de Amsterdamse club zijn werkzaam in China.
Van Bronckhorst volgt bij de Chinese club Dragan Stojkovic op. Het wordt zijn eerste klus als hoofdtrainer sinds zijn vertrek bij Feyenoord van afgelopen zomer. Met Feyenoord werd Van Bronckhorst in 2017 landskampioen. Ook won hij tweemaal de KNVB-beker.
Foto: Mischa Keemink
- Zwaluwen verliest onverwachts van sc Feyenoord
- VFC beslist waterwegderby tegen HBSS na rust
- Feyenoord verstevigt plek drie na simpele uitzege
- Cricketers Excelsior'20 lijden nederlaag met perspectief
- CWO geeft overwinning in slotminuten weg
- Blamage Excelsior'20 tegen degradant Hermes DVS
- Excelsior Maassluis laat kans liggen op inhaalslag
- CION bluft ook HVC’10 af
- PPSC laat onderuit bij BZC/Zuiderpark
- Rentree Tim Oosterwaal goud waard voor Kethel Spaland