Schiedam – Het fusiebestuur van de kersverse Schiedamse hockeyvereniging HCS is één van de 3 genomineerde besturen is die in aanmerking komt voor de KNHB bestuurderstrofee 2016.
De bestuurderstrofee is een prijs, die sinds 1998 in de AlgemeneVergadering van de KNHB wordt uitgereikt aan de daartoe verkozen bestuurlijke groepering binnen de kring van de KNHB, als blijk van waardering voor uitzonderlijk goed bestuur en/of beleid. Hierover wordt besloten op basis van voordrachten. Aan de prijs is door het bondsbestuur een geldbedrag verbonden van € 5000,-.
” Wij zijn ontzettend trots op deze nominatie en zien deze tevens als stimulans om met alle betrokken leden door te gaan op de ingeslagen weg om van HC Schiedam een mooie vereniging te maken” was de reactie in het Schiedamse kamp.
Op 18 juni zal de uiteindelijke winnaar bekend worden gemaakt.
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen