Schiedam-De zondagvoetballers van KethelSpalnad hebben in de wedstrijd tegen koploper Charlois een 0-4 verlies moeten slikken. De ploeg van oefenmeester Ronald Scholte kreeg in de eerste helft de kans om de voorsprong te pakken maar uit een spaarzame kans maakte charlois de 0-1.
Na de rust duurde het tot aan de 70ste minuut totdat de Schiedammers moesten capituleren: Verdediger Andy Esayas verspeelde achterin de bal en via de kluts belande de bal ongelukkig achter KethelSpaland doelman Robin Hos. Uiteindelijk liepen de bezoekers uit naar een 0-4 eindstand.
Oefenmeester Ronald Scholte keek met gemengde gevoelens terug op het verlies, ” Dit zijn geen tegenstanders waar wij punten tegen moeten pakken maar een stunt had er wellicht ingezeten. Je ziet dat de spits een klasse apart is in deze afdeling. Wij hadden Esajas de opdracht gegeven hem uit te schakelen maar deze man wist toch vanuit het niets de 1-0 binnen te schieten, dat is een kwaliteit die wij vandaag miste aan stootkracht,” keek de altijd goedgekleede Scholte terug.
Bij KethelSpaland maakten de 17-jarige Jochem Droge en Bob Hersbach hun debuut, “Deze jongens hebben het uitstekend gedaan,” was de lezing van Scholte.
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam