“We spelen al vanaf de winterstop structureel met 5 A-junioren en we presteren echt boven verwachting.” was de conclusie van oefenmeester Ronald Scholte. Die constatering was meer dan terecht na de met 1-3 gewonnen wedstrijd tegen DHZ. Glenn van Troost opende voor rust de score namens de Schiedammers waarna hij een minuut na de thee de wedstrijd definitief in het slot gooide met een mooie vrije trap. Toen de gastheren de 1-2 aantekende werd het nog even spannen maar 10 minuten voor tijd maakte Eralfelino op aan geven van van Troost de 1-3.
“We waren al veilig maar door deze overwinning sluiten we het seizoen af op een keurige 7de plaats daar kunnen we echt trots op zijn.” sloot Scholte af.
Verdediger Kevin de Wit speelden na 12 seizoenen zijn laatste wedstrijd voor de ploeg uit Kethel. Hij verkast naar OSV uit Oud-Beijerland.
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen
- Dominant Neptunus-Schiebroek pakt punt bij Zuidland