Spelers die volgend seizoen bij een andere vereniging in de categorie A willen spelen, moeten hiervoor een overschrijving aan te vragen. Dit geldt ook voor spelers die in de afgelopen drie jaar hebben gevoetbald en inmiddels zijn afgemeld bij hun oude vereniging. De deadline voor de nationale overschrijvingen ligt op 15 juni, 23.59 uur. De verzoeken tot overschrijving worden verleend per 1 juli.
Bij het proces van overschrijven is er een rol weggelegd voor zowel de speler/speelster als voor de betrokken verenigingen. In het filmpje bovenaan deze pagina wordt het proces zo overzichtelijk mogelijk uitgelegd. Deel dit filmpje ook vooral via de kanalen van de eigen club zodat de leden precies weten hoe een overschrijving in z’n werk gaat.
Op tijd
Twijfel je of de speler in het nieuwe seizoen gaat uitkomen in categorie A (al is het maar als invaller), dan adviseren wij altijd op tijd de overschrijving aan te vragen in Sportlink Club.
- Droomloting: Excelsior Maassluis neemt het op tegen Ajax
- Feyenoord kampt met blessuregolf reservekeepers Bijlow en Bossin op zelfde training geblesseerd
- Dennis van der Waal (CWO): “we zijn goed gestart, maar blijven kritisch”
- Nieuw zwembad krijgt definitief plek op hoofdveld CION en Deltasport
- Competitie programma 1/2 november
- Sparta Rotterdam vecht zich in spektakelstuk langs FC Groningen
- Sparta begint bekertoernooi tegen FC Groningen
- Nick Nagtegaal laat Sportpark Dijkpolder met doelpunt in extremis ontploffen (VIDEO)
- Beker: Excelsior Maassluis stunt weer tegen profclub (+Foto's)
- Bekersprookje: Nick Nagtegaal schiet Excelsior Maassluis in extremis langs Excelsior Rotterdam

 
                         
 





