Excelsior’20 is de nieuwe koploper van 3D. In de kraker tegen nummer 2 Rhoon won de regerend Schiedams kampioen overtuigend: 3-1. Zakaria Sachhi zorgde na een half uur voor de 1-0 voorsprong waarna Dylan Clemens in het tweede bedrijf vanaf de strafschopstip jammerlijk miste.
In de 58ste minuut mist Dylan een strafschop. Nog steeds 1-0 tegen @vvrhoon pic.twitter.com/xiyfxLDOUZ
— Excelsior’20.⚽🏏 (@excelsior20) October 14, 2023
Na deze teleurstelling trokken de bezoekers met nog een half uur te spelen de stand gelijk. Joel de Windt zorgde echter, na goed doorgaan van Zakaria Sachhi voor de terechte voorsprong. Invaller Lorenzo Pirau zorgde vervolgens voor de verlossende 3-1.
Eindstand
Excelsior’20 – @vvrhoon 3-1 (1-0). Zakaria, Joel en Lorenzo.Terechte overwinning en de 1ste plaats. Complimenten, mannen! Genieten! pic.twitter.com/LPEp5heGcC
— Excelsior’20.⚽🏏 (@excelsior20) October 14, 2023
- BREAKING: Loting Schiedams kampioenschap (DUOCAR CUP) 2025 bekend (VIDEO)
- Competitie-indeling seizoen 25/26: SVV, Deltasport, MSV'71 en DVO'32 strijden in 5D om promotie
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Hermes DVS, PPSC en VDL Maassluis strijden in 4E om de prijzen
- Competitie-indeling seizoen 25/26: Waterweg spektakel in 3G
- Competitie-indeling seizoen 25/26: HVC’10, CION, VFC en nieuwkomer MVV’27 in Haagse poule
- 'CION en Deltasport raken hoofdveld kwijt aan nieuw zwembadplan gemeente Vlaardingen'
- MVV’27 in historische wedstrijd waardig onderuit tegen profs ADO Den Haag
- Excelsior strikt verdediger Stan Henderikx
- MVV'27 maakt zich op voor oefentreffen tegen ADO Den Haag
- Feyenoord ziet in Rigaux toekomstig technisch directeur