De korfballers van S.C. Twist hebben afgelopen zaterdag een flinke overwinning behaald tegen Viking. Na een ruststand van 14-3 stoomde Twist in de twee helft door naar 26-8.
De Vlaardingers startten de wedstrijd in de eigen Westwijkhal scherp. Na 50 seconden was de korf namelijk al tweemaal gevonden. Na tien minuten stond Twist met 5-3 voor en wist het Viking onder druk te zetten. De bezoekers kregen weinig kansen door het strakke verdedigen en in de aanval wist de thuisploeg goede aanvallen op te zetten. Twist scoorde over meerdere schijven, wist meerdere keren een doorbraak te forceren en was ook van afstand messcherp. Het achterverdedigen van Viking kon daar niks aan veranderen.
Aan het begin van de tweede helft wist Viking net als in de eerste helft de korf te vinden. Na de 16-5 was het woord echter weer aan Twist. De ploeg vermaakte het publiek en liep uit naar 25-5. In de laatste drie minuten wilde de scheidsrechter de aandacht ook nog opeisen en deelde zijn derde gele kaart uit. Dit mocht de pret echter niet drukken.
Twist heeft dus weer twee punten bijgeschreven en vooral de wijze waarop was indrukwekkend. Volgende week mag Twist dit een goed vervolg geven tegen een sterkere tegenstander: Kinderdijk. De wedstrijd begint om 18:55 in Alblasserdam.
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven




