ROTTERDAM – Sparta Rotterdam heeft ook zijn twaalfde thuiswedstrijd winnend afgesloten. Op het Kasteel werd Jong PSV met 1-0 verslagen.
Een zeer sterk Sparta deed zichzelf wel tekort tegen de talenten uit Eindhoven. Paco van Moorsel wist wel te scoren, hij scoorde in de 7-ste minuut met een mooie kopbal na een voorzet van Dumfries. Grote kansen voor onder meer Verhaar en Bergkamp werden niet verzilverd. Het was ook mede aan keeper Koopmans van Jong PSV te danken dat de Eindhovenaren niet met een grote nederlaag huiswaarts moesten.
Sparta blijft koploper met 9 punten meer dan nummer twee VVV Venlo. Bovendien speelden de Rotterdammers een wedstrijd minder. NAC Breda haakte definitief af voor de titel. De ploeg uit Breda verloor in Emmen met 1-0 en staat nu slechts vierde.
- Sparta Rotterdam legt Giannino Vianello tot medio 2029 vast
- Van Hooijdonk over passeren Sem Steijn: ‘Ik ben niet verrast’
- Hockey: Sterk HCS kan koploper Voordaan net niet verrassen
- M.S.V.’71 niet blij met gelijkspel tegen Swift Boys
- Excelsior start sterk, maar blijft puntloos in Deventer
- Van Persie: ‘De reis om beter te worden gaat morgen gewoon verder’
- Van Persie: ‘Het is niet zo dat je als aanvoerder altijd in de basis staat’
- Feyenoord verliest spektakelstuk van PSV ondanks felle comeback in De Kuip
- Olympique Marseille laat nu oog vallen op Feyenoorder Hadj Moussa
- VDL knokt zich naar winst in stormachtig duel bij Zestienhoven


