Er zijn van die wedstrijden die het aankijken niet waard zijn. Er wordt niet gescoord want de spelers bakken er niets van. Zo is ook de strijd tussen PPSC en DVO’32 samen te vatten. Een 0-0 uitslag waarbij het eindsignaal het absolute hoogtepunt was.
Voor de mannen vPPSC-trainer Rene van der Velde staat er al eventjes niets op het spel, DVO’32 daarentegen vecht voor elk punt ter voorkoming van degradatie. Het spel leek maar nooit op de wagen te komen. Bij PPSC had Arthur Lima volgens zijn trainer wat meer op zijn medespelers moeten letten eenmaal in de aanval. DVO’32 moest het van de counters en de snelle aanvallers hebben. Maar ook daar lag een zonnige deken overheen.
,,We hadden misschien meer balbezit,” sprak Rene van der Velde, ,,en kwamen meer voor het doel, er kwam weinig van terecht. Misschien kunnen we volgende week tegen Steeds Hooger scoren.”

Door: Ton de Leede

Avatar foto

DoorMischa Keemink

WaterwegSport.nl - info@waterwegsport.nl