Premier Dick Schoof stond zondag trots langs de lijn bij de NN Marathon Rotterdam. Zijn vriendin, Loes Meurs (49), liep de race uit in een knappe tijd van 3 uur en 40 minuten. “Een kanjer, absoluut een kanjer”, reageerde Schoof enthousiast bij Rijnmond.
Tijdens het interview onderbrak de premier even om Loes niet te missen bij de finish. “Ik moet echt even opletten,” zei hij lachend. Hoewel hij zelf ook graag had meegelopen, geeft hij toe daar als premier geen tijd meer voor te hebben. “Maar ooit doe ik het nog een keer.”
Loes verrast zichzelf met haar prestatie
Loes Meurs was zelf verbaasd over haar soepele race. “Het ging beter dan verwacht.” Ze genoot volop van het Rotterdamse publiek: “Ik hoorde zó vaak mijn naam, dat gaf echt een boost.” Schoof legde het bijzondere moment trots vast op zijn telefoon, terwijl hij high fives uitdeelde aan langslopende deelnemers.
Foto: Mischa Keemink
- Good old Arij van Bree nog lang niet versleten: 'bekerduel met Zwaluwen tegen landskampioen FC Twente was geweldige ervaring'
- HVC’10 versterkt zich met twee middenvelders
- CION wacht interessante Waterwegderby in de Hoek
- Denzel Dumfries schittert bij Inter in spectaculair voetbalfeest tegen Barcelona
- PPSC Schiedam versterkt selectie met Joel Macaya
- CWO zoekt nieuwe hoofdsponsor
- Suently Alberto maakt verruilt RVVH voor FC Skillz
- Competitie programma 3/4 mei
- Sparta Rotterdam treft FC Dordrecht in oefencampagne
- Clubwatcher FC Twente uit stevige kritiek op Feyenoord: ‘Ik vind het heel klein voor zo’n grote club’