Na de verloren Klassieker (0-2), waarin doelman Timon Wellenreuther twee keer in de fout ging, heeft Feyenoord-trainer Brian Priske besloten om Justin Bijlow op te stellen tegen AZ. “Bijlow staat morgen in het doel,” zegt Priske.
Hij legt uit dat deze keuze gebaseerd is op de evaluaties van wedstrijden en de trainingsprestaties van beide keepers. Bij zijn komst koos Priske aanvankelijk voor Wellenreuther, maar door de sterke training van Bijlow is de keuze nu op hem gevallen. “Wellenreuther reageerde professioneel, precies zoals ik had verwacht,” aldus Priske volgens ESPN.
Foto: Mischa Keemink
OVERIG NIEUWS
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen
- Sparta haalt Mitchell van Bergen terug naar Rotterdam





