MAASSLUIS – Excelsior Maassluis is er niet in geslaagd om te winnen van hekkensluiter Jong FC Twente. De ploeg van trainer Jeroen Rijsdijk bleef steken op 1-1.
In Maassluis begonnen de Tricolores zeer zwak aan het duel tegen de Tukkers. Binnen twee minuten keek de thuisploeg al tegen een achterstand aan. Een mislukte voorzet viel binnen bij de tweede paal. Langzaam kwam Excelsior Maassluis terug in de wedstrijd en vanuit een vrije trap van Stephan Kruithof werd het gelijk.
In de tweede helft voetbalde de ploeg uit Maassluis beter dan in het eerste bedrijf. Onder andere Vincent van den Berg was een aantal keer dicht bij een treffer. Ook zag de scheidsrechter een overtreding in het strafschopgebied over het hoofd. Daarom bleef Excelsior Maassluis uiteindelijk steken op 1-1.
In de Tweede Divisie staan de Tricolores momenteel op een achtste plaats. De ploeg haalde tot nog toe 43 punten.
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen