Bij VfB Friedrichshafen heeft de Nederlandse spelverdeler en Schiedammer Wessel Keemink een contract getekend. Hij maakt de overstap van PAOK Thessaloniki om de geblesseerde Aleksa Batak te vervangen. Keemink voegt hiermee een nieuw hoofdstuk toe aan zijn indrukwekkende internationale carrière.
Debuut al dit weekend
Keemink arriveerde woensdag in Friedrichshafen en staat mogelijk zaterdag al op het veld tegen Dachau. Hoewel hij weinig tijd heeft om in te spelen met zijn nieuwe team, heeft hij ervaring met vergelijkbare situaties en kijkt hij positief naar zijn nieuwe uitdaging.
Internationale ervaring als troef
Met eerdere successen in onder andere Karlovarsko, Aalst en Modena brengt Keemink veel ervaring mee. Zijn doel is om Friedrichshafen sterker te maken en minimaal de tweede plaats voor de play-offs te bereiken. Tegelijkertijd benadrukt hij het belang van teamprestaties en speelplezier.
- 'Joshua Zirkzee in beeld bij PSV en Napoli'
- Danny Koevermans fluit finale Schiedams kampioenschap op 23 augustus bij HBSS
- “Geen vrijblijvende oefenpotjes” – Paul van Loenen (Kethel Spaland) kijkt uit naar Schiedams titelstrijd 21 en 23 augustus bij HBSS
- Eerste trainer in tweede divisie al op non-actief
- Carranza mag vertrekken bij Feyenoord: ‘Gewogen en te licht bevonden’
- FC ’s-Gravenzande bouwt verder aan de toekomst: Sil van Ooijen verlengt tot 2028.
- 21 en 23 augustus: Schiedams voetbalkampioenschap 2025: strijd om de eer barst los bij HBSS
- Sparta in besloten oefenduel voorbij Telstar
- Cricketers Hermes-DVS genieten van de Daniel Doyle show
- Oefencampagne Neptunus-Schiebroek gestart met twee gelijkespelen