Rotterdam – Vandaag is het de week van de waarheid voor de Rotterdammers. Komende vrijdag staat het cruciale duel tegen De Graafschap op het programma, Waterwegsport.nl was vandaag aanwezig bij de laatste openbare training voor deze beslissende wedstrijd.
Sparta Rotterdam staat momenteel 7de op de ranglijst. Deze positie geeft recht op het spelen in de nacompetitie. Echter willen de Rotterdammers 6de worden, zodat zij van positie kunnen wisselen met De Graafschap. Uiteraard zal er dan gewonnen moeten worden. Ook hijgt VVV Venlo nog in de nek van de Rotterdammers. Zij spelen de laatste wedstrijd thuis tegen de kampioen uit Nijmegen en zijn afhankelijk van het resultaat in Rotterdam.
De ploeg van trainer Alex Pastoor zullen in het duel tegen De Graafschap keeper Roy Kortsmit moeten missen. Hij kreeg tegen FC Oss de directe rode kaart. Ricardo Kieboom zal hem komende vrijdag vervangen.
De wedstrijd op het Kasteel zal vrijdag 8 mei beginnen om 20:00 uur.
[slideshow_deploy id=’3595′]
- HCS Dames knokken zich naar gelijkspel tegen AthenA
- Sterk SVV houdt DVV Delft onder zich
- Goudhaantje Ueda helpt koploper Feyenoord voorbij FC Groningen
- Sterk DVO'32 toch onderuit tegen Swift Boys
- Supersub Sula doet Excelsior Maassluis de das om
- Nederlands Koninkrijksteam pakt in Rotterdam de Europese titel
- CION in doelpuntrijk duel langs Oliveo
- Siegersma helpt VFC aan knappe uitzege zege
- HVC’10 verslaat met gemak een gehavend Wippolder
- M.S.V.’71 net niet opgewassen tegen NOC Kralingen